Blaty kuchenne z kamienia

Drodzy Państwo! Mamy do zaoferowania szeroki wybór blatów kuchennych, dostosowanych do wszystkich Państwa potrzeb. Naszą naczelną zasadą jest łączenie najwyższej trwałości i wytrzymałości z walorami estetycznymi. Uważamy, że blaty kuchenne powinny być zarówno praktyczne i funkcjonalne, jak i piękne – tak aby stanowiły ozdobę każdej kuchni. Nasze blaty kamienne osiągają najwyższą jakość, ponieważ przykładamy szczególną uwagę do wyboru materiału budulcowego. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi blaty Lapitec, granitowe oraz kwarcogranitowe.

Blaty Lapitec stanowią esencję włoskiego stylu. Lapitec jest nowoczesnym materiałem na miarę XXI wieku, dlatego wpisuje się w odrębną kategorię niż kamienie naturalne czy konglomeraty.  Są one również bardzo wytrzymałe i odporne na ścieranie.   Każdy z nich posiada swój niepowtarzalny charakter. Stylowy wygląd w połączeniu z bardzo wysoką trwałością i funkcjonalnością, stanowi świetne rozwiązanie do każdej kuchni. Tym, którym zależy na stylowym wykończeniu, przypadną do gustu blaty z kamienia naturalnego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również blaty z konglomeratu – kwarcogranitowe.

Na zdjęciach z naszych realizacji znajdą Państwo blaty kamienne stworzone przez nas ze wszystkich wymienionych materiałów, co pomoże dobrać coś dla siebie. Oczywiście w razie wątpliwości my również doradzimy który rodzaj kamienia wybrać, w tym celu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasz obszar działania obejmuje głównie Łódź, Warszawę oraz okolice.

JAKI BLAT KUCHENNY WYBRAĆ?

Blaty granitowe, blaty kamienne z konglomeratu czy może blaty marmurowe?

Blaty granitowe, blaty kamienne czy blaty marmurowe?

Wybierając blat kuchenny, pamiętajmy że jest to jedna z najbardziej eksploatowanych powierzchni w domu. Musi więc być bardzo wytrzymały i łatwy w czyszczeniu. Każdy z naszych blatów cechuje się wyjątkową trwałością i odpornością na wilgoć oraz poplamienia. Wybór konkretnego materiału zależy tylko i wyłącznie od Państwa upodobań oraz planowanego wystroju kuchni.

Blaty granitowe 

Blaty granitowe pasują szczególnie do tradycyjnych kuchni oraz eleganckich wnętrz. 

Blaty Lapitec

Blaty Lapitec sprawdzą się świetnie zarówno w nowoczesnych, industrialnych kuchniach, jak i w pomieszczeniach w stylu retro. 

Blaty kamienne naturalne

Z kamienia synteryzowanego, ze spieków kwarcowych. 


Najlepszy kamień naturalny na blat to zdecydowanie granit. Najlepszym wyborem kamienia synteryzowanego na blaty do kuchni będzie Lapitec. Udoskonalone właściwości materiału w porównaniu do alternatywnych kamieni, jak i również granitu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów względem funkcjonalności blatu kuchennego i komfortu jego użytkowania. Częstym wyborem na blaty kuchenne są też zyskujące coraz większą popularność spieki kwarcowe, które nie występują naturalnie w środowisku, ale powstają w wyniku kruszenia i prasowania naturalnych minerałów, między innymi granitu i kwarcu, oraz spiekania tej mieszanki w wysokiej temperaturze.

Blaty kamienne z konglomeratu

Płyty konglomeratowe powstają w wyniku mieszania ze sobą kamieni naturalnych z domieszkami innych komponentów. Często zwane kompozytami, składają się z kwarcu naturalnego i granitu spojonych ze sobą żywicą z dodatkiem pigmentów. Dzięki dobrej szczelności i braku porów blaty z niego wykonane są łatwe w czyszczeniu i dzięki temu będą satysfakcjonującym materiałem na blaty kuchenne.

Dunkam Łódź

KONTAKT

DUNKAM - BLATY ŁÓDŹ

ul. Łódzka 85
95-050 Konstantynów Łódzki
(5KM - Łódź -> Zachód)

tel: 601 312 152

e-mail: dunkambiuro@gmail.com

LOKALIZACJA