Blaty Lapitec

W bogatej ofercie materiałów budulcowych, Lapitec wyróżnia się jednolitą fakturą i niepowtarzalnym wykończeniem. Blaty Lapitec powstają  z nieorganicznego materiału ceramicznego, spiekanego przy temperaturze 1200°C. Jest to w pełni naturalny i ekologiczny produkt. Opatentowana, innowacyjna technologia wytwarzania blatów pozwala uzyskać wygląd gładzonego kamienia i subtelny, matowy połysk.

Blaty kuchenne Lapitec cechuje doskonała odporność na uszkodzenia, nacisk i wysokie temperatury. Dzięki temu są one wyjątkowo praktyczne i wytrzymałe, co gwarantuje ich długą żywotność.

Co wyróżnia nasze blaty Lapitec?

Przy tworzeniu blatów kuchennych, zawsze staramy się wykorzystywać najnowsze technologie obróbki kamieni. Dzięki temu, blaty Lapitec z naszej oferty są bardzo funkcjonalne i kunsztowne. Wyróżnia je wodoodporna i hydrofilowa powierzchnia. Oznacza to, że utrzymanie ich w czystości jest bardzo proste, ponieważ są odporne na działanie kwasów i zasad oraz nie absorbują cząsteczek wody.

Ponadto, wybierając blaty Lapitec otrzymujemy dożywotnią gwarancję koloru, który nie zmienia się wraz z upływem lat. Jest to szczególnie ważne w przypadku blatów kuchennych, które są zwykle bardzo narażone na wpływ szkodliwych czynników i płowienie koloru.