Skip to main content

Granit, Marmur, Blaty Sklep Online

BLATY LAPITEC

W bogatej ofercie materiałów budulcowych, Lapitec wyróżnia się jednolitą fakturą i niepowtarzalnym wykończeniem. Blaty Lapitec powstają z nieorganicznego materiału ceramicznego, spiekanego przy temperaturze 1200°C. Jest to w pełni naturalny i ekologiczny produkt. Opatentowana, innowacyjna technologia wytwarzania blatów pozwala uzyskać wygląd gładzonego kamienia i subtelny, matowy połysk.

Blaty kuchenne Lapitec są łatwe do czyszczenia, odporne na zużycie i zadrapania, nie chłoną, są zabezpieczone przed gromadzeniem się zabrudzeń i powstawaniem pleśni oraz grzybów na ich powierzchni. Odporność na środki chemiczne staje się szczególnie przydatna podczas codziennego dbania o higienę przy użyciu różnych środków czystości, gwarantując niezawodność materiału.CO WYRÓŻNIA NASZE BLATY LAPITEC?

Przy tworzeniu blatów kuchennych, zawsze staramy się wykorzystywać najnowsze technologie obróbki kamieni. Dzięki temu, blaty Lapitec z naszej oferty są bardzo funkcjonalne i kunsztowne. Wyróżnia je wodoodporna i hydrofilowa powierzchnia. Oznacza to, że utrzymanie ich w czystości jest bardzo proste, ponieważ są odporne na działanie kwasów i zasad oraz nie absorbują cząsteczek wody.

Ponadto, wybierając blaty Lapitec otrzymujemy dożywotnią gwarancję koloru, który nie zmienia się wraz z upływem lat. Jest to szczególnie ważne w przypadku blatów kuchennych, które są zwykle bardzo narażone na wpływ szkodliwych czynników i płowienie koloru.

Witaj !
Zapisz się do newslettera

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę prywatności

KONTAKT

DUNKAM - BLATY ŁÓDŹ

ul. Łódzka 85
95-050 Konstantynów Łódzki
(5KM - Łódź -> Zachód)

tel: 601 312 152

e-mail: dunkambiuro@gmail.com

LOKALIZACJA