Blaty łazienkowe

Blat jest niezwykle istotnym elementem wystroju każdej łazienki. Powinien być nie tylko estetyczny i pasujący do stylistyki pomieszczenia, ale przede wszystkim – odporny na niszczące działanie wilgoci. Nasze blaty łazienkowe łączą w sobie wszystkie te cechy. Szczególną popularnością cieszą się blaty marmurowe i aglomarmurowe, a także blaty granitowe.

Są wykonane z kamieni o niskim stopniu absorpcji wody, które zostały dodatkowo zabezpieczone przed wchłanianiem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi. Szeroki wybór kolorystyki i wzorów pozwala bez trudu znaleźć blat, który będzie najlepiej oddawał charakter naszej łazienki.

Jak wybrać blat do łazienki?

Piękny blat może sprawić, że łazienka stanie sią najbardziej stylowym pomieszczeniem domu. Przy wyborze blatu do łazienki, ważny jest efekt jaki chcemy uzyskać. Blaty marmurowe są wybierane przez osoby, które lubią gładkie i błyszczące powierzchnie o eleganckim wyglądzie. Marmur należy także do najbardziej trwałych materiałów wykorzystywanych w kamieniarstwie.

Blaty granitowe prezentują się bardzo ekskluzywnie i stylowo, a do tego bardzo trudno je w jakikolwiek sposób uszkodzić. Blaty z aglomarmuru posiadają wytrzymałość  marmuru i występują w bardzo różnorodnych wersjach kolorystycznych. Każdy z naszych blatów łazienkowych ma niepowtarzalny charakter, który nadaje łazience wyjątkowy, stylowy wygląd.