Skip to main content

Granit, Marmur, Blaty Sklep Online

BLATY ŁAZIENKOWE

Blaty są niezwykle istotnym elementem wystroju każdej łazienki. Blat łazienkowy powinien być nie tylko estetyczny i pasujący do stylistyki pomieszczenia, ale przede wszystkim – odporny na niszczące działanie wilgoci. Nasze blaty łazienkowe łączą w sobie wszystkie te cechy. Szczególną popularnością cieszą się blaty łazienkowe z granitu, blaty marmurowe oraz blaty Lapitec.

Blaty łazienkowe są wykonane z kamieni o niskim stopniu absorpcji wody, które zostały dodatkowo zabezpieczone przed wchłanianiem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi. Szeroki wybór kolorystyki i wzorów pozwala bez trudu znaleźć blat, który będzie najlepiej oddawał charakter naszej łazienki.Blaty łazienkowe z marmuru, granitu czy Lapiteca?

Piękny blat może sprawić, że łazienka stanie się najbardziej stylowym pomieszczeniem domu. Przy wyborze blatu do łazienki ważny jest efekt jaki chcemy uzyskać. Blaty marmurowe są wybierane przez osoby, które lubią gładkie i błyszczące powierzchnie o eleganckim wyglądzie. Marmur należy także do najbardziej trwałych materiałów wykorzystywanych w kamieniarstwie. Blaty granitowe prezentują się bardzo ekskluzywnie i stylowo, są mniej nasiąkliwe niż blaty marmurowe.

Blaty z Lapiteca posiadają najwyższe właściwości i występują w bardzo różnorodnych wersjach kolorystycznych. Blaty łazienkowe z marmuru, granitowe czy Lapitec mają niepowtarzalny charakter, który nadaje łazience wyjątkowy, stylowy wygląd. Obręb montażu blatów łazienkowych to Łódź i okolice.

Witaj !
Zapisz się do newslettera

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę prywatności

KONTAKT

DUNKAM - BLATY ŁÓDŹ

ul. Łódzka 85
95-050 Konstantynów Łódzki
(5KM - Łódź -> Zachód)

tel: 601 312 152

e-mail: dunkambiuro@gmail.com

LOKALIZACJA