Skip to main content

Granit, Marmur, Blaty Sklep Online


PŁYTY LAPITEC

Lapitec to innowacyjny wielkoformatowy kamień synteryzowany (spiekany) w pełnej masie. Jego atutami są wysokie walory estetyczne i najwyższe właściwości fizyko-mechaniczne. Kamień Lapitec jest jednorodny, elegancki, posiada naturalną paletę kolorów i wykończeń typowych dla tradycyjnego kamienia naturalnego. To produkt któremu nie zagraża upływ czasu, odporny na ścieranie, na działanie czynników atmosferycznych, kwasów, zasad, rozpuszczalników, niepalny, wyróżniający się dużą twardością, mrozoodporny i niewrażliwy na szkodliwe działanie promieni UV. To dzięki tym cechom blaty Lapitec coraz częściej zdobią kuchnie i łazienki w polskich domach.

Powierzchnia tego materiału jest całkowicie pozbawiona porowatości, nie wchłania płynów, jest odporna na plamy i bakterie, dzięki czemu kamień zachowuje swój niepowtarzalny wygląd przez długie lata. Wszystko dzięki innowacyjnemu procesowi produkcji który wykorzystuje zdobytą wiedzę na temat długotrwałych procesów geologicznych zachodzących we wnętrzu ziemi. Polega on na na synteryzowaniu ze sobą struktur złożonych ze specjalnie wyselekcjonowanych drobin minerałów, takich jak anortyt, wollastonit, mullit, albit, korund, cyrkon i hematyt, które w odpowiedni sposób dobrane i spiekane w cyklach pod ogromnym ciśnieniem tworzą materiał o niezwykle wysokiej twardości i odporności. Lapitec to świadectwo potęgi technologicznej i dowód na umiejętność okiełznania sił natury przez ludzkość. To unikalna technologia która zapewnia idealną syntezę piękna, wszechstronności i trwałości.

W naszej ofercie znajdą Państwo sześć różnych wykończeń dla tego typu kamienia wraz z szeroką paletą kolorów dla każdego z nich. Przeglądając nasze realizacje mogą Państwo przyjrzeć się, jak ten materiał wygląda zastosowany w praktyce. Stworzone przez nas blaty Lapitec z pewnością przykują waszą uwagę. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu, obszar naszego działania obejmuje całą Polskę, a w szczególności miasta takie jak Łódź i Warszawa oraz ich okolice.

KOLORY – BLAT BIAŁY, SZARY, ZIEMISTY, WŁOSKI? – DUNKAM ŁÓDŹ


Lapitec – zastosowanie

Lapitec znajduje szerokie zastosowanie jako wykończenie wielu komponentów domu czy mieszkania. Można wykonywać z niego blaty kuchenne, blaty łazienkowe, schody, posadzki czy okładziny ścienne. Poprawione właściwości materiału względem jego alternatyw, takich jak marmur, granit czy spieki kwarcowe, czynią z niego wybór numer jeden klientów, którym zależy na jakości i klasie. Szeroki wybór rodzajów wykończeń i kolorów płyt pozwoli sprawnie dobrać płytę dla siebie, niezależnie czy do Państwa kuchni bardziej pasuje blat biały, czy blat w ciemniejszych odcieniach.

Blaty Lapitec: kuchenne i łazienkowe

Dzięki wypracowanej metodzie produkcji blaty Lapitec są odporne na zarysowania, wysokie temperatury, nie wymagają impregnacji oraz są bezproblemowe w czyszczeniu, a ich uniwersalny wygląd wpasuje je idealnie w każde pomieszczenie. Właśnie dlatego są najbardziej praktycznym rozwiązaniem do kuchni i łazienki, w których to pomieszczeniach blaty są najbardziej eksploatowane.

Płyty podłogowe

Wyroby z kamienia Lapitec dzięki jego trwałości sprawdzają się też jako wykończenie posadzek wewnętrznych lub zewnętrznych.

Płyty na ściany

Nic nie stoi na przeszkodzie aby montować płyty Lapitec na elewacjach budynków, czy na ścianach wewnętrznych. Zastosowany w ten sposób materiał może świetnie podkreślić lub budować wybraną przez nas formę architektoniczną.

Witaj !
Zapisz się do newslettera

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę prywatności

KONTAKT

DUNKAM - BLATY ŁÓDŹ

ul. Łódzka 85
95-050 Konstantynów Łódzki
(5KM - Łódź -> Zachód)

tel: 601 312 152

e-mail: dunkambiuro@gmail.com

LOKALIZACJA