Płyty wielkoformatowe

Duże, do złudzenia przypominające kamień powierzchnie to prawdziwy hit w dekoracji wnętrz. Płyty wielkoformatowe idealnie komponują się z nowoczesnym wystrojem domu czy biura i nadają mu elegancki charakter. Płyty używane są zarówno do wykładania ścian, jak i posadzek. W naszej ofercie, znajdą Państwo płyty, które starannie odwzorowują strukturę różnych rodzajów skał, betonu, metalu i drewna.

Format płyty możemy dostosować do  szczególnych wymagań naszych klientów. W ofercie znajdują się płyty wielkowymiarowe o formacie 300×100, 300×150 i 320×160, jak i mniejsze o rozmiarach: 240×120, 160×80, 120×120, 160×160, 150×150, 100×100.

Zastosowanie płyt wielkoformatowych

Wybór kolorystyki i motywów płyt jest niemal nieograniczony, dlatego płyty sprawdzą się świetnie w każdym pomieszczeniu. Nasi klienci często decydują się na wykorzystanie płyt przy projektowaniu łazienki lub nowoczesnego salonu, ale odpowiednio dobrana struktura może stanowić estetyczną dekorację sypialni, kuchni czy przedpokoju.

Płyty wielkoformatowe prezentują się wyjątkowo efektownie, ale ich wykonanie wymaga szczególnej wiedzy i dużego wkładu pracy. Pokaźny rozmiar płyt sprawia, że są bardziej narażone na pękanie, dlatego nasi specjaliści przywiązują szczególną wagę do jakości materiału oraz prawidłowej techniki montażu. Dzięki temu, nasze płyty wielkoformatowe będą służyć Państwu przez długie lata.