Skip to main content

Granit, Marmur, Blaty Sklep Online

Schody z kamienia

Piękne schody to wizytówka domu. Użycie kamienia sprawia, że zarówno zewnętrzny, jak i wewnętrzny wygląd domu jest wyjątkowo stylowy i elegancki. Nasze schody wykonujemy ze starannie wyselekcjonowanych kamieni naturalnych, które następnie poddajemy profesjonalnej obróbce. Warto pamiętać, że schody z kamienia stanowią inwestycję na wiele lat, ponieważ są odporne na uszkodzenia i nie wymagają ciągłych napraw.

Najczęściej wykorzystywanymi kamieniami w budowie schodów są marmur, granit, oraz Lapitec. Są one nie tylko wytrzymałe, ale występują w bardzo różnorodnych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu, nasi klienci mogą wybrać schody wewnętrzne i posadzki zarówno z kamienia naturalnego jak i Lapiteca, które idealnie pasują do wystroju ich wnętrza.Schody z kamienia naturalnego – jakie schody wybrać?

Przy wyborze materiału do budowy schodów, kluczowe jest ich umiejscowienie. Schody z kamienia naturalnego najczęściej wykonujemy z marmuru lub granitu. Schody marmurowe wyglądają pięknie i stylowo, dlatego stanowią prawdziwą ozdobę domu. Schody z granitu są odporne na ścieranie, dlatego nie niszczą się ani nie płowieją mimo intensywnego użytkowania. Nawet po latach od montażu, schody granitowe będą prezentowały się bardzo dobrze.

Na zewnątrz wykonujemy schody granitowe, ponieważ schody marmurowe w naszych warunkach atmosferycznych stracą wygląd. Na schody zewnętrzne idealnie sprawdza się granit płomieniowany. Specjalna obróbka kamienia powoduje, że ma on lekko chropowatą, antypoślizgową powierzchnię, co sprawia że schody z granitu płomieniowanego są bardzo bezpieczne – nawet w skrajnych warunkach pogodowych. Neutralne, inspirowane naturą kolory schodów z granitu płomieniowanego pasują do każdego domu.

Montaż schodów wykonujemy- Łódź i okolice

Witaj !
Zapisz się do newslettera

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę prywatności

KONTAKT

DUNKAM - BLATY ŁÓDŹ

ul. Łódzka 85
95-050 Konstantynów Łódzki
(5KM - Łódź -> Zachód)

tel: 601 312 152

e-mail: dunkambiuro@gmail.com

LOKALIZACJA